Сергій Стаховський у напруженій боротьбі поступився у фіналі турніру у Сіднеї

Сергій Стаховський у напруженій боротьбі поступився у фіналі турніру у Сіднеї © wimbledon.com
Український тенісист не зумів зломити опір Бернарда Томіча у півфіналі престижного турніру в австралійському Сіднеї.

Українець Сергій Стаховський програв у півфіналі турніру категорії АТР 250 в Сіднеї місцевому тенісистові Бернарду Томічу 7:6, 5:7, 3:6.

У фіналі Томич, який у матчі зі Стаховським просто зумів скористатися помилками опонента, не показавши нічого надприродного у своїй грі, зіграє проти грізного аргентинця Хуана Мартіна дель Потро. П'ята ракетка світу переграв російського гравця Дмитра Турсунова.

Таким чином, Стаховський втратив можливість поборотися за свій четвертий титул АТР у кар'єрі.

Втім, виступи у Сіднеї для Стаховського, який у 2012-13-х роках рідко проходив далі другого-третього кола того або іншого турніру, можна назвати дійсно успішним. 90 рейтингових очок за вихід в 1/2 фіналу допоможе українцю не тільки повернутися до топ-100 світового рейтингу (а він до старту у Сіднеї перебував на 101-му місці), але і піднятися приблизно до 84-86 рядка табелі про ранги.

Слід зазначити, що за виступи у Сіднеї Стаховський отримає близько 23 тисяч доларів призових.

Однак найважливішим є те, що на перший у сезоні турнір серії Великого Шолома-Відкритий чемпіонат Австралії українець вийде у відмінному настрої. Тим більше, що жеребкування послало йому в першому колі досить прохідного суперника - росіянина Теймураза Габашвілі, який займає 78-ме місце в рейтингу. Далі - тенісисти, яких Стаховський обіграв не так давно - швейцарець Роджер Федерер та іспанець Фернандо Вердаско.

Примітно, що в основній сітці Australian Open мають чудові шанси зіграти українці Ольга Савчук та Ілля Марченко, які вийшли до фіналу кваліфікаційного турніру. Всього ж, на сьогоднішній день до Мельбурна прибуде п'ятеро українців - Сергій Стаховський і Олександр Долгополов, а також Леся Цуренко, Еліна Світоліна і Надія Кіченок. !zn

Іспанського тенісиста дискваліфікували на п'ять років за зв'язки з "російською мафією"

Роджер Федерер вперше за 10 років покинув "топ-4" - через програш Сергію Стаховському