Романчук завоював чергове "золото" Кубка світу з плавання

Романчук завоював чергове "золото" Кубка світу з плавання Романчук випередив угорця і американця © fina.org
Українець виграв другу медаль на заключному етапі сезону.

Українець Михайло Романчук виграв другу золоту медаль на етапі Кубка світу з плавання, який проходить у Гонконзі.

Романчук випередив усіх суперників на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Украинец показав результат 14:18,53, випередивши найближчого переслідувача Гергелі Гюрту з Угорщини на 35 секунд. Третє місце зайняв американець Джозеф Ендрю Абруццо (15:04.42).

Дарина Зевіна 30 жовтня завоювати медалі не зуміла. На стометрівці на спині українка показала восьмий результат, а на дистанції 400 м вільним стилем стала лише шістнадцятою.

Ця золота медаль стала шостою поспіль для Романчука на етапах Кубка світу. Нагадаємо, раніше українець вже виграв "золото" в Гонконзі.