"Реал" знищив "Барселону" та вийшов до фіналу Кубка Іспанії

"Барселона" пропустила чотири голи © Barcelona FC
Мадридці перемогли у Каталонії.

У середу, 5 квітня, на стадіоні "Камп Ноу" в рамках матчу-відповіді півфіналу Кубка Іспанії каталонська "Барселона" приймала мадридський "Реал".

Після поразки на "Сантьяго Бернабеу" з рахунком 0:1 мадридці взяли переконливий реванш на домашній арені "Барси" з рахунком 4:0.

Перший тайм пройшов за ігрової ініціативи господарів, проте щасливішими наприкінці виявилися гості, коли "Реал" вибіг у чергову контратаку, а Вінісіус пробив Тер Стегена.

Другий тайм розпочався з гола Бензема, який точно пробив з лінії штрафного майданчика після передачі Модріча. Після цього "Барса" мала кілька добрих шансів, щоб повернутися в гру, проте не тільки не зуміла їх реалізувати, а й двічі пропустила від Бензема – спочатку француз реалізував пенальті, а наприкінці точно вирішив момент, коли опинився один перед кіпером команди Хаві.

"Барселона" – "Реал" – 0:4 (перший матч – 1:0)

Голи: Вінісіус, 45, Бензема, 50, 58 (з пенальті), 80.

"Барселона": Тер Стеген, Араухо, Кунде, Алонсо (Е.Гарсія, 66), Бальде, Бускетс, Кессьє (Фаті, 63), Роберто, Рафінья (Ф.Торрес, 66), Левандовськи, Гаві

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Камавінга, Вальверде, Кроос, Модрич (Тчуамені, 87), Родріго (Асенсіо, 74), Бензема (Начо, 89), Вінісіус (Себальос, 87)

Попередження: Роберто, Гаві, Торрес, Бальде, Фаті – Вінісіус, Алаба, Карвахаль, Мілітао.

Таким чином, у фіналі Кубка Іспанії "Реал" 6 травня у Севільї зіграє проти "Осасуни", яка у своєму півфіналі пройшла "Атлетік" із Більбао.

Раніше повідомлялося про те, що "Барселона" обіграла "Реал" в Ель Класіко та збільшила відрив у Ла Лізі.