"Реал" та "Наполі" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Реал" виграв другий матч у "Ліверпуля" © Real Madrid
Команди провели матчі-відповіді.

У середу, 15 березня, відбулися два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Результати матчів дня

"Ліверпуль" після невдалого першого матчу так і не знайшов спосіб, щоб створити проблеми переможцю Ліги чемпіонів. "Реал" виглядав гострішим і кілька разів не реалізував дуже хороші моменти.

Тим не менш, мадридці все одно здобули перемогу завдяки єдиному голу Бензема наприкінці зустрічі. Це був 300-й матч для "Реала" у Лізі чемпіонів.

"Реал" – "Ліверпуль" – 1:0 (перший матч – 5:2)

Гол: Бензема, 78

"Реал": Куртуа, Карвахаль (Васкес, 86), Мілітао, Рюдігер, Начо, Модрич (Себальйос, 81), Камавінга, Кроос (Чуамені, 84), Вальверде, Бензема (Родріго, 82), Вінісіус (Асенсіо, 84)

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Е. Робертсон (Цимікас, 90+1), Мілнер (Окслейд-Чемберлен, 73), Фабінью, Салах, Жота (Елліотт, 57), Нуньєс (Фірміно, 57), Гакпо (Карвалью, 90+2)

Попередження: Клопп (тренер), Цимікас

Відеоогляд матчу

"Наполі" переміг на виїзді з рахунком 2:0, а на своєму полі підтвердив статус однієї з найкращих команд цього сезону.

"Айнтрахту" вдалося протриматися до кінця першого тайму, після чого Осімхен оформив дубль, а остаточний рахунок з пенальті встановив Зелінський.

"Наполі" – "Айнтрахт" – 3:0 (перший матч – 2:0)

Голи: Осімхен, 45+2, 53, Зелінський, 64 (з пенальті)

"Наполі": Мерет, Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім (Жезус, 66), Руї, Лоботка, Ангісса, Зелінський (Ндомбеле, 74), Політано (Лосано, 66), Осімхен (Сімеоне, 81), Кварацхелія (Ельмас, 74)

"Айнтрахт": Трапп, Тута, Бута, Н'Діка, Кнауфф (Аліду, 62), Роде (Якич, 74), Соу, Ленц (Макс, 67), Гетце, Камада, Борре

Попередження: Жезус – Н'Діка, Ленц, Гетце

Раніше до чвертьфіналу турніру пробилися "Челсі", "Бенфіка", "Баварія", "Мілан", "Манчестер Сіті" та "Інтер". Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу ЛЧ відбудеться 17 березня.

Нагадаємо, розіграш Ліги чемпіонів завершиться влітку. Фінальний матч турніру відбудеться 10 червня у Стамбулі.