"Реал" обіграв "Барселону" в дощовому Ель-Класіко

Бензема забив гол ударом п'ятою © Real Madrid
Мадридці виграли важливий поєдинок у боротьбі за чемпіонство.

У центральному матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії відбулося Ель Класіко - мадридський "Реал" приймав "Барселону".

Команда Зінедіна Зідана здобула перемогу під проливним дощем з рахунком 2:1.

Вже на 13-й хвилині Бензема забив ефектний гол п'ятою після передачі з флангу і вивів господарів вперед. Потім Кроос на 28-й хвилині завдав удару зі штрафного, а після двох рикошетів м'яч опинився в сітці воріт каталонців - 2:0.

Вже після перерви Мінгеса скоротив відставання гостей. "Барса" більше володіла м'ячем, але створювати небезпечні моменти вдавалося далеко не завжди. У кінцівці матчу Каземіро залишив "Реал" в меншості, а "Барса" могла зрівняти рахунок на останніх секундах, але Моріба своїм ударом струсонув поперечину.

"Реал" набрав 66 очок і вийшов на перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги. "Атлетіко" має стільки ж очок і гру в запасі. В активі "Барси" 65 пунктів і третя сходинка.

"Реал" - "Барселона" - 2:1

Голи: Бензема, 13, Кроос, 28 - Мінгеса, 60

"Реал": Куртуа, Васкес (Одріосола, 43), Мілітао, Начо, Менді, Модрич, Каземіро, Кроос (Іско, 72), Вальверде (Асенсіо, 61), Бензема (Маріано, 72), Вінісіус (Марсело, 72)

"Барселона": тер Штеген, Мінгеса, Араухо (Моріба, 72), Лангле, Дест (Грізманн, 46), Бускетс (Роберто, 64), де Йонг, Альба, Мессі, Педрі (Трінкау, 81), Дембеле (Брейтвейт, 81)

Попередження: Педрі, Араухо, Альба - Модрич, Начо, Каземіро

Вилучення: Каземіро, 90