Ліга чемпіонів: "Реал" розібрався з "Ліверпулем", "Манчестер Сіті" вирвав перемогу у "Боруссії" Д

Відео
Ліга чемпіонів: Вінісіус Жуніор оформив дубль © uefa.com
Стартували чвертьфінальні матчі турніру.

У вівторок, 6 квітня, відбулися перші матчі в двох парах 1/4 фіналу Ліги чемпіонів - мадридський "Реал" приймав "Ліверпуль", а "Манчестер Сіті" зустрічався з дортмундською "Боруссією".

Мадридці практично при повному домінуванні провели перший тайм проти "Ліверпуля" і забили два голи - результативними ударами відзначилися Вінісіус Жуніор і Асенсіо, який скористався помилкою захисника гостей Александер-Арнольда. Вже після перерви Салах скоротив відставання гостей, але досить швидко Вінісіус Жуніор оформив дубль після передачі від Модрича.

Надалі "Реал" створив ще кілька моментів і зумів зберегти підсумковий рахунок 3:1 на свою користь.

"Реал" - "Ліверпуль" - 3:1
Голи: Вінісіус, 27, 65, Асенсіо, 36 - Салах, 51

"Реал": Куртуа, Васкес, Мілітао, Начо, Менді, Кроос, Каземіро, Модрич, Асенсіо (Вальверде, 70), Бензема, Вінісіус (Родріго, 85)

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнольд, Кабак (Фірміно, 82), Філліпс, Робертсон, Вейналдум, Фабіньо, Кейта (Тьяго, 42), Салах, Жота (Шакірі, 82), Мане

Попередження: Васкес - Мане, Тьяго, Александер-Арнольд

"Манчестер Сіті" забив вже на 19-й хвилині, коли Де Брюйне скористався пасом Мареза. Пізніше арбітр призначив пенальті у ворота "Боруссії", але потім подивився повтор і скасував 11-метровий. Довгий час "городяни" вели в рахунку, але на 84-й хвилині Холанд вивів Ройса один на один, а хавбек гостей переграв воротаря і відновив рівновагу.

Проте, вже на 90-й хвилині "городяни" все-таки здобули перемогу - Гюндоган відкотив м'яч на Фодена, який розстріляв ворота німців - 2:1.

Український футболіст "Ман Сіті" Олександр Зінченко всю гру провів у запасі.

"Манчестер Сіті" - "Боруссія" Д - 2:1
Голи: Де Брюйне, 19, Фоден, 90 - Ройс, 84

"Манчестер Сіті": Едерсон, Вокер, Стоунз, Діаш, Канселье, Родрі, Гюндоган, Марез, Де Брюйне, Фоден, Сілва (Жезус, 59)

"Боруссія" Д: Хітц, Морей (Меньє, 81), Аканджі, Хуммельс, Геррейро, Беллінгем, Джан, Дауд (Ділейні, 81), Кнауфф (Рейна, 63), Холанд, Ройс

Попередження: Джан, Беллінгем

"Реал" - "Ліверпуль": ключові моменти матчу, відео голів.