"Прометей" виграв баскетбольної Суперкубок України

"Прометей" - володар Суперкубка © ФБУ
Трофей завоював чемпіон країни.

22 вересня в київському Палаці спорту матчем за Суперкубок стартував новий баскетбольний сезон в Україні.

У матчі за трофей змагалися чемпіон країни "Прометей" і переможець Кубка України "Будівельник".

Сильніше у зустрічі виявився "Прометей", який у напруженому поєдинку обіграв киян з рахунком 104:99.

Відзначимо, в новому сезоні баскетбольної Суперліги 12 команд зіграють в регулярному чемпіонаті в чотири кола, а після стартує плей-офф.

У минулому сезоні у фіналі Куба України "Будівельник" обіграв "Черкаські Мавпи", а "Прометей" у фінальній серії виявився сильнішим за команду "Запоріжжя".

Раніше повідомлялося про те, що український "Прометей" обіграв російський клуб і вийшов в групу баскетбольної Ліги чемпіонів.