Відео
Прем'єр-ліга: "Динамо" і "Дніпро" здобули важкі перемоги, "Шахтар" перервав серію невдач Радість динамівців була величезною
Обстукавши у матчі з "Карпатами" всі штанги воріт на НСК "Олімпійський", динамівці врятувалися від чергової ганьби. "Дніпро" і "Чорноморець" зберегли свої позиції, а "Шахтар" залишився четвертим.

Київське "Динамо" обіграло львівські "Карпати" в рамках 10-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги України: обстукавши всі штанги, не використавши кілька вигідних моментів, динамівці забили-таки "Карпатам" під завісу поєдинку. Рятівником Блохіна і Ко став нігерієць Браун Ідейє.

"Дніпро" у Запоріжжі з місцевим "Металургом" завдяки зусиллям Романа Зозулі вирвало перемогу в останній чверті поєдинку - 3:2.

Зумів продовжити свою переможну серію і "Чорноморець" - одесити легко розібралися з луганською "Зорею" 3:1, і разом з дніпропетровцями продовжили перегони за "Металістом", який у свою чергу переміг на виїзді 3:0 "Таврію".

Перервав серію без перемог і донецький "Шахтар" - після двох поразок та нічиєї донеччани зуміли обіграти "Ворсклу" 3:0 на "Донбас-Арені". Втім, поєдинок ще раз показав, що у "гірників" є серйозні проблеми з захистом - якщо б у складі полтавчан було більше кваліфікованих виконавців, невдачі чемпіона могли б продовжитися.

Таким чином, лідер турнірної таблиці "Металіст" зберіг 3-очковий гандікап з "Дніпром" і "Чорноморцем". "Динамо" нарешті піднялося на одну сходинку вгору, розташувавшись на 5-му місці завдяки невдачі полтавчан.

В інших матчах було зафіксовано такі результати: "Говерла" - "Арсенал" - 2:0, "Севастополь" - "Металург" Д - 4:2, "Волинь" - "Іллічівець" - 1:0.

16 Таврія 10 1 0 9 5:20 3

В наступному турі на нас чекає цікавий поєдинок за 2-ге місце між "Дніпром" і "Чорноморцем", а також протистояння за 5-6 місця - "Ворскла" - "Динамо". !zn

Ярмоленко порадив фанам "сидіти вдома", а Гусєву "соромно виходити на вулицю"