Молодіжна збірна України сенсаційно обіграла Англію завдяки голу на останній хвилині

Українці йдуть у кваліфікації Євро-2025 без втрат.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу здобула перемогу у третьому турі кваліфікації Євро-2025 над чинним чемпіоном Європи Англією.

Команда Унаї Мельгоси проводила номінально домашній поєдинок у словацькому Кошице та здобула перемогу з рахунком 3:2.

Українці забили двічі ще до перерви зусиллями Назара Волошина та Олега Очеретька. У другому таймі Ноні Мадуеке та Чарлі Крессвелл зрівняли рахунок. На останній доданій хвилині українцям вдалося організувати гостру атаку, яку результативним ударом завершив Ілля Квасниця.

Україна U-21 – Англія U-21 – 3:2

Голи: Волошин, 31, Очеретько, 43, Квасниця, 90+4 – Мадуеке, 67, Крессвелл, 89

Україна U-21: Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Вівчаренко, Ярмолюк, Бражко, Очеретько (Рубчинський, 74), Брагару, В'юнник (Краснопір, 59), Волошин (Квасниця, 74)

Англія U-21: Траффорд, Лівраменто (Нортон-Каффі, 73), Крессвелл, Брантвейт, Гамфріс (Ілінг, 57), Еліотт, Льюїс, Гакні (Делап, 58), Мадуеке, Макаті (Роу, 73), Байно-Гіттенс (Філоджин, 58)

Попередження: Рубчинський, Роман – Льюїс, Крессвелл

Відеоогляд матчу

Молодіжна збірна України здобула вже третю перемогу у трьох матчах та очолює групу F. Наступний поєдинок команда Мельгоси зіграє з Люксембургом 17 листопада.

Нагадаємо, раніше Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023.