Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023

Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023 Україна пропустила п'ять голів © УАФ
Українці зупинилися за крок від фіналу.

У середу, 5 липня, у румунському Бухаресті молодіжна збірна України (U-21) у півфіналі молодіжного Євро-2023 зіграла проти команди Іспанії.

Українці чудово розпочали матч, зумівши забити швидкий гол – Мудрик чудово розібрався на своєму лівому фланзі та викотив на Бондаренка, який розстріляв кіпера.

Однак іспанці практично відразу не тільки зрівняли, а й вийшли вперед – спочатку Руїз обіграв Трубіна і відправив круглого у сітку, а після Сансет з-за меж штрафного майданчика забив другий.

У першому таймі зрівняти рахунок міг Сікан, проте після передачі від Мудрика не зміг переграти Тенаса.

Другий тайм розпочався з небезпечного удару від Бондаренка, а забили знову іспанці – Бланко зіграв на випередження на лінії штрафного майданчика та більярдним ударом пробив голкіпера "Шахтаря".

А остаточний рахунок у матчі гарними ударами встановили Орос та Гомес – 5:1.

Іспанія U-21 – Україна U-21 – 5:1

Голи: Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Орос, 68, Гомес, 79 – Бондаренко, 13

Іспанія U-21: Тенас, Віктор Гомес, Паредес, Пачеко, Міранда, Бланко (Бернабе, 76), Баена (Вейга, 76), Сансет (Барренечеа, 59), Родрі (Орос, 59), Руїс, Серхіо Гомес (Рікельме) 80).

Україна U-21: Трубін, Cич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко (Брагару, 61), Судаков, Бражко (Желiзко, 61), Бондаренко (Очеретько, 76), Назаренко (Кащук, 46), Сікан (Ванат, 61), Мудрик.

Попередження: Бланко – Сич.

Відеоогляд матчу

Зазначимо, що команди зустрічалися у рамках групового етапу та не визначили переможця – 2:2.

Україна за підсумками Євро-2023 вперше в історії зіграє на Олімпіаді, яка пройде наступного літа у Парижі.

У фінальному поєдинку турніру 8 липня у Грузії збірна Іспанії зустрінеться з командою Англії.

Раніше стало відомо, хто буде тренером футбольної збірної України на Олімпіаді-2024 у Парижі.