Мілевський у першому ж матчі допоміг перемогти "Газіантепспор", заробивши пенальті

Мілевський у першому ж матчі допоміг перемогти "Газіантепспор", заробивши пенальті Мілевський зумів заробити пенальті © gaziantepspor.org.tr
У матчі на Кубок Туреччини український форвард вийшов на поле в стартовому складі і провів в грі 120 хвилин.

Українець Артем Мілевський, який нещодавно підписав контракт з представником турецької Суперліги "Газіантепспор", вперше вийшов на поле у новій команді в стартовому складі.

У матчі другого раунду Кубка Туреччини "соколи" обіграли команду другого дивізіону "Чорум Беледіеспор" 3:2 - на це їм знадобилося 120 хвилин ігрового часу - два тайми завершилися внічию 2:2, а наприкінці другої додаткової 15-хвилинки перемога дісталася Мілевському і Ко.

Мілевський відіграв усі 120 хвилин матчу і взявши участь у другому взятті воріт суперника, заробив пенальті. Крім того, на рахунку нападника попередження і кілька нереалізованих моментів. Примітно, що всі три голи записав на свій рахунок колишній нападник "Карпат" боснієць Семір Штіліч.

Для Мілевського це вже другий матч за "Газіантепспор" - раніше він вийшов на поле на 72-й хвилині матчу чемпіонату Суперліги: за 20 хвилин у грі українець кілька разів асистував партнерам, але ті не зуміли вдало розпорядитися м'ячем.