"Металіст" зберігає друге місце, "Карпати" втрачають очки у боротьбі за виживання

"Металіст" зберігає друге місце, "Карпати" втрачають очки у боротьбі за виживання "Металіст" наближається до історичного моменту © PeterQ, forum.autoua.net
Перемоги команд, які розташовані у верхній частині турнірної таблиці, жодним чином не вплинули на розклад сил у срібних перегонах.

Харківський "Металіст" зберіг другу сходинку в турнірній таблиці, що дає право почати єврокубковий сезон у розіграші Ліги Чемпіонів. "Динамо" здобуло перемогу над "Іллічівцем", але як і раніше відстає від команди Мирона Маркевича на три очки.

Більше того, завдяки виграшу у матчі з "Зорею" 3:1, харків'яни поліпшили різницю забитих і пропущених м'ячів, оскільки саме за цим показником визначається становище команд при рівній кількості очок.

Таким чином, доля срібних медалей чемпіонату буде вирішена вже у наступних турах. Так само як і визначиться другий невдаха сезону - "Говерла", "Волинь" і "Карпати" програли так само синхронно, як і перші чотири команди здобули свої перемоги.

"Металіст" не став повторювати помилок "Динамо" на зразок кінцівки торішнього сезону, коли кияни втратили у Луганську два очки і фактично розпрощалися з надіями обігнати "Шахтар" у боротьбі за чемпіонство. Харків'яни відразу ж взялися за справу, і йшли на перерву, ведучи в рахунку.

"Зоря" - "Металіст" - 1:3 (0:1)

Голи: Болі, 48 - Соса, 21, 71, Шав'єр, 50 (з пенальті)

"Зоря": Сантіні, Игнатьєвіч, Вернидуб, Шунич, Ярмаш, Грицай, Галюза (М.Бєлий, 67), Худзік (Ідахор, 75), Любеновіч, Хомченовський, Данило (Болі, 46).

"Металіст": Горяїнов, Пшеничних, Березовчук, Гуйє, Вільягра, Едмар (Торрес, 83), Шав'єр, Бланко (Вілліан, 65), Соса (Крістальдо, 75), Марлос, Девіч.

Попередження: Грицай, Худзік - Марлос.

Донецький "Шахтар", незважаючи на відсутність турнірної мотивації, розгромив на "Донбас-Арені" сімферопольську "Таврію" 5:0. Тричі відзначилися донецькі бразильці Тейшейра, Дуглас Коста і Майкон, а дубль оформив найкращий бомбардир чемпіонату Генріх Мхітарян.

"Динамо" завдяки голу нігерійця Лукмана Аруни на 16-й хвилині матчу з "Іллічівцем" зуміло завоювати необхідні як повітря три очки. На початку другого тайму маріуполець Окріашвілі не зміг обіграти Максима Коваля з 11-метрової позначки. Поразка залишила "Іллічівець" без єврокубків - швидше за все, в Лізі Європи крім фіналіста Кубка України "Чорноморець" буде грати донецький "Металург".

Заключний матч туру між "Карпатами" та "Дніпром" проходив на львівському стадіоні "Україна" у повній тиші: контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ покарав львівський клуб за поведінку вболівальників на грі з "Зорею". Відсутність будь-якої підтримки суттєво вплинула на настрій футболістів - до 28-ї хвилині поєдинку господарі "горіли" 0:3.

У другому таймі "Дніпро" продовжив володіти ситуацією, "Карпати" ж, якщо і створювали моменти, то просто не могли їх реалізувати. Але ближче до кінця гри, львів'яни все-таки зуміли налагодити свої дії. Щоправда, цьому передувала серія небезпечних моментів біля їхніх воріт - провали в обороні не залишали жодних шансів молодому голкіперу Мисаку шансів на порятунок, але той виручав.

На 79-й хвилині рідкісна атака "біло-зелених" завершилася обрізкою у свої ворота у виконанні бразильського захисника Жуліану, а через 10 хвилин серб Мілошевіч скоротив рахунок до мінімуму. Проте вже в доданий арбітром час чергова бездіяльність захисту "Карпат" призвела до того, що Кобахідзе зробив рахунок 4:2, поставивши хрест на надіях львів'ян зачепитися за очко і офіційно забезпечити собі продовження прописки у Прем'єр-лізі.

"Карпати" - "Дніпро" - 2:4 (0:3)

Голи: Дуглас, 79 (у свої ворота), Мілошевіч, 88 - Кравченко, 15, Селезньов, 18, Калініч, 28, Кобахідзе, 90+2

"Карпати": Мисак, Озарків, Пластун, Мілошевіч, Ксьонз, Даушвілі, Голодюк, Худоб'як (Штіліч, 75), Зеньов (Марселінью, 64), Кенія (Кополовець, 58), Гладкий

"Дніпро": Шеліхов, Стринич (Мандзюк, 46), Чеберячко, Дуглас, Федецький, Канкава, Жуліану, Кравченко (Кулаков, 62), Олійник (Кобахідзе, 62), Селезньов, Калініч.

Попередження: Калініч, Канкава.

відео tsn.ua

Інші матчі туру. "Волинь" - "Арсенал" - 1:3. "Кривбас" - "Говерла" - 3:0. "Чорноморець" - "Металург" З - 1:1. "Ворскла" - "Металург" Д - 0:1.

16 Металург З 28 1 7 20 9:58 10

У наступному, передостанньому турі чемпіонату Прем'єр-ліги нас чекає чи не найважливіше протистояння всього сезоні - 19 травня "Металіст" на своєму стадіоні може зробити заключний крок для оформлення срібних нагород. Звичайно ж, якщо обіграє "Дніпро", а "Динамо" в цей же день втратить очки з "Таврією". !zn

Футболістам "Дніпра" соромно за поразку від "Чорноморця"