Матч з Нідерландами можна записати собі в актив - Шевченко

Матч з Нідерландами можна записати собі в актив - Шевченко Шевченко більше сподобався другий тайм, ніж перший © zbirna.com
Головний тренер збірної України залишився задоволений грою.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями від матчу групового етапу Євро-2020 c Нідерландами (2:3)

"Я дуже задоволений грою. Як команда зреагувала на те, що відбувається, особливо в другому таймі після пропущених голів. Попри те, що ми програли цей матч - запишемо його собі в актив.

Створені моменти біля наших воріт - це нормально, враховуючи рівень суперника. Нам теж було чим відповісти. У першому таймі у нас було багато цікавих атак, але ми не зовсім вдало ними розпорядилися. У другому таймі було набагато краще.

У нас є дві гри. Я сказав хлопцям, що груповий етап складається не з одного матчу. Будемо готуватися до зустрічі з Північної Македонією. У нас є п'ять днів", - цитує Шевченка Tribuna.com з посиланням на "Великий футбол".

Наступний матч у групі C Україна проведе в Бухаресті проти Північної Македонії 17 червня.

Нідерланди - Україна 3:2: ключові моменти і відео голів матчу Євро-2020.

Підписуйтесь на Телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020.