"Манчестер Сіті" у гольовій перестрілці обіграв "Реал" у півфіналі Ліги чемпіонів

Все вирішиться у Мадриді © twitter.com/ManCity
Команди видали неймовірний поєдинок.

26 квітня в Англії відбудеться перший півфінал Ліги чемпіонів, у якому "Манчестер Сіті" приймав мадридський "Реал".

Зустріч на "Етіхаді" завершилася неймовірною перемогою господарів із рахунком 4:3.

Команда Гвардіоли просто знесла свого суперника на старті матчу, двічі забивши вже до 11-ї хвилини – спочатку Де Брейне головою відкрив рахунок, а після Жезус протаранив Алабу та розстріляв Куртуа.

У "Реала" мало що виходило в атаці, але свій гол у першому таймі мадридці забити зуміли – Бензема виграв єдиноборство в українця Зінченка та вразив ворота Едерсона.

На початку другого тайму команди обмінялися голами Фодена та Вінісіуса, а вже до середини другої половини Бернарду потужним пострілом у ближній кут повернув "Ман Сіті" перевагу у два м'ячі.

Проте останнє слово виявилося за "Реалом" – гості заробили пенальті, а Бензема паненкою встановив остаточний рахунок у гольовій перестрілці – 4:3.

"Манчестер Сіті" – "Реал" – 4:3

Голи: де Брейне, 2, Жезус, 11, Фоден, 53, Бернарду Сілва, 74 – Бензема, 33, 82 (з пенальті), Вінісіус, 55

"Ман Сіті": Едерсон, Стоунз (Фернандіньо, 36), Рубен Діаш, Лапорт, Зінченко, Бернарду Сілва, Родрі, де Брейне, Марез, Жезус, Фоден.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба (Начо, 46), Менді, Вальверде, Кроос, Модріч, Родріго (Камавінга, 70), Бензема, Вінісіус.

Матч-відповідь команди проведуть у Мадриді 4 травня. У другому півфіналі ЛЧ зустрінуться "Ліверпуль" та "Вільярреал".

Фінал Ліги чемпіонів 2021/22 пройде 28 травня у Парижі на "Стад-де-Франс".

Чинним переможцем Ліги чемпіонів є "Челсі", який у фіналі в Порту обіграв "Манчестер Сіті" (1:0).

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Шахтаря" став гравцем мадридського "Реала".