Малиновський забив ефектний гол "Ювентусу" у чемпіонаті Італії

Малиновський забив ефектний гол Малиновський допоміг "Аталанті" зіграти внічию з "Ювентусом" © Atalanta B.C
Українець класним ударом завершив розіграш штрафного.

Футболіст збірної України Руслан Малиновський відзначився голом за "Аталанту" у матчі 25 туру чемпіонату Італії проти "Ювентуса".

Українець з'явився на полі на 60-й хвилині за рахунку 0:0, а на 76-й хвилині завершив розіграш штрафного потужним ударом. "Аталанта" в підсумку пропустила гол у відповідь у доданий час. Поєдинок завершився внічию - 1:1.

Відео голу Малиновського доступне за посиланням.

Всього цього сезону 28-річний Руслан Малиновський провів за італійський клуб 26 матчів, забив 7 голів і зробив 2 асисти. "Аталанта" набрала 44 очки і посідає п'яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Ювентус" набрав на два пункти більше та йде четвертим.

Раніше повідомлялося про те, що асист українця Коваленка допоміг "Спеції" обіграти "Мілан" у чемпіонаті Італії.