Асист українця Коваленка допоміг "Спеції" обіграти "Мілан" у чемпіонаті Італії

Відео
Асист українця Коваленка допоміг Коваленко провів на полі 15 хвилин
Команда українського футболіста здобула сенсаційну перемогу.

Український хавбек "Спеції" Віктор Коваленко зробив переможний асист у матчі Серії А проти "Мілана" (1:2).

Віктор з'явився на полі на 80 хвилині замість Джуліо Маджоре, а на п'ятій компенсованій хвилині до другого тайму після його передачі забив Емануель Джасі.

Відео гольової передачі Коваленка можна переглянути тут.

Нагадаємо, Коваленко з "Аталанти" перейшов до "Спеції" на правах оренди на початку серпня. Українець став гравцем "Аталанти" минулої зими, коли перейшов із "Шахтаря".

25-річний українець цього сезону Серії А забив 1 гол і зробив 3 асисти в 14 матчах.

"Спеція" після 22 турів знаходиться на 14-му місці в турнірній таблиці чемпіонату Італії.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновський не зіграв у матчі італійської Серії А через відсутність щеплення від коронавірусу.