Маліновський відзначився гольовим пасом у матчі чемпіонату Італії

Маліновський відзначився гольовим пасом у матчі чемпіонату Італії Маліновський провів на полі 80 хвилин © Atalanta B.C
"Аталанта" українця при цьому програла.

Футболіст збірної України Руслан Маліновський віддав гольову передачу у матчі чемпіонату Італії за "Аталанту".

Команда українця у 14-му турі Серії А гостювала у "Лечче" і зазнала поразки з рахунком 1:2.

Український півзахисник вперше за останні вісім поєдинків вийшов у стартовому складі команди з Бергамо, а на 40-й хвилині віддав пас на хід Дувану Сапаті, який переграв воротаря.

Відеоогляд матчу

Маліновського замінили на 80-й хвилині. Загалом у нинішньому сезоні він провів 12 матчів, забив один гол і зробив два асисти.

Раніше повідомлялося про те, що у послугах Маліновського зацікавлений італійський топ-клуб.