Українець Маліновський забив гол "Мілану" і став найкращим гравцем матчу у складі "Аталанти"

Українець Маліновський забив гол Маліновський забив гол "Мілану" © Atalanta B.C
Півзахисник допоміг своїй команді здобути нічию.

Український футболіст Руслан Маліновський провів вдалий матч за італійську "Аталанту".

Півзахисник вийшов у стартовому складі команди на гру проти "Мілана" у рамках другого туру чемпіонату Італії та став автором забитого голу.

На 29-й хвилині українець отримав пас на лінії штрафного майданчика і першим же дотиком завдав результативного удару. Цей гол допоміг "Аталанті" зіграти внічию з рахунком 1:1, а українця замінили на 73-й хвилині.

За підсумками матчу Маліновський отримав найвищу оцінку серед усіх гравців "Аталанти" за версією порталів WhoScored (7,5) та SofaScore (7,9).

Відео голу Маліновського (на 0:46)

Варто зазначити, що 29-річний футболіст у стартовому турі проти "Сампдорії" (2:0) відзначився результативним пасом.

Раніше повідомлялося про те, що Маліновський може покинути "Аталанту".