"Ліверпуль" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

"Ліверпуль" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу "Ліверпуль" став другим фіналістом © liverpoolfc.com
"Мерсисайдці" здобули важку перемогу.

Сьогодні, 18 грудня, в Катарі в рамках другого півфіналу клубного чемпіонату світу з футболу зустрічалися мексиканський "Монтеррей" і англійський "Ліверпуль".

Команди обмінялися голами на початку поєдинку, коли на гол Кейта мексиканці відповіли точним пострілом від Фунеса.

Далі "Ліверпуль" очікувано вів гру першим номером, а "Монтеррей" небезпечно контратакував.

Коли здавалося, що все йде до додаткового часу англійці зуміли вирвати путівку у фінал. Героєм зустрічі став Фірміно, який на 90+1 хвилині замкнув простріл від Александер-Арнольда.

"Монтеррей" – "Ліверпуль" – 1:2

Голи: Фунес, 14 – Кейта, 12, Фірміно, 90+1.

"Монтеррей": Бароверо, Медіна, Санчес, Монтес (Лайюн, 79), Ванджоні, Ортіс, Пісарро (Гонсалес, 90), Гальярдо, Фунес Морі, Пабон (Меса, 82), Родрігес.

"Ліверпуль": Аліссон, Хендерсон, Робертсон, Гомес, Лаллана, Мілнер (Александер-Арнолд, 75), Окслейд-Чемберлен, Кейта, Шакірі (Мане, 68), Салах, Орігі (Фірміно, 85).

Попередження: Ванджоні, Гальярдо – Гомес.

Зазначимо, що першим фіналістом турніру став бразильський "Фламенго", який у своєму півфіналі зломив опір "Аль-Хіляля" із Саудівської Аравії (3:1). Вирішальний поєдинок клубного чемпіонату світу відбудеться 21 грудня.

У минулому році переможцем турніру став мадридський "Реал", який у фіналі в ОАЕ розгромив місцевий "Аль-Айн" (4:1).

Раніше повідомлялося про те, що клубний чемпіонат світу з футболу замінить Кубок конфедерацій у 2021 році.