Ліга Чемпіонів: "Арсенал" розгромив "Шахтар"

У вівторок, 19 жовтня, відбулися матчі третього туру групового турніру Ліги Чемпіонів. Донецький «Шахтар» зазнав нищівної поразки від лондонського «Арсеналу».
У вівторок, 19 жовтня, відбулися матчі третього туру групового турніру Ліги Чемпіонів. Донецький «Шахтар» зазнав нищівної поразки від лондонського «Арсеналу». На початку матчу нічого не віщувало трагедії. Команди до 13-ї хвилини особливо не проявляли себе, лише приміряючись один до одного. А потім господарі поля все-таки показали хто в домі хазаїн. На 18-й хвилині Андрій П'ятов не зумів утримати в руках м'яч, внаслідок чого Алекс Сонг «кострубато-витончено», за словами оглядачів, відправив м'яч у сітку. Рахунок став 1:0. На 22-й хвилині голкіпер гірників трохи спокутував свою провину й врятував ворота від другого голу. Проте «Арсенал» повністю заволодів ініціативою й, навіть допускаючи атаки «Шахтаря», все одно контролював ситуацію. Перед свистком на перерву, на 43-й хвилині, «Арсенал» без проблем подвоїв перевагу. Ніхто не перешкодив Сонгу подати праворуч, а в штрафному майданчику Даріо Срна покірливо програв єдиноборство Саміру Насрі, який технічно «розстріляв» П'ятова. На перерву команди пішли з рахунком 2:0. Початок першого тайму вселив надію в душі вболівальників підопічних Мірча Луческу. На 47-й хвилині Адріано мав прекрасний шанс скоротити розрив, але Лукаш Фабіанскі парирував удар бразильця. Проте на 58-й хвилині Адріано з допомогою бойових прийомів спробував боротися з Йоханом Джуру й заробив пенальті у ворота «Шахтаря». Стандарт на 59-й хвилині чудово реалізував Сеск Фабрегас. Рахунок став 3:0. Далі гра гірників «попливла». Вже на 66-й хвилині Арсенал провів класичну комбінацію, яку чудово, а головне результативно завершив Джек Уїлшир. За три хвилини гірники знову пропустили. На 69-й хвилині Самір Насрі закинув м'яч за спину захисникам, що стояли в півкола перед штрафним. Маруан Шамах прийняв м'яч, встиг подивитися на лайнсмена й пробив повз П'ятова, що сів на коліна. 5:0. На 83-й хвилині «Шахтар» усе ж зумів забити гол престижу. Родрігес да Сілва Жадсон з флангу навісив у штрафну, де захисники «Арсеналу» забули про Едуардо да Сілва, який цього разу не промахнувся. Фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок 5:1