Кравець відзначився голом у матчі чемпіонату Туреччини

Кравець відзначився голом у матчі чемпіонату Туреччини Кравець забив у ворота "Фенербахче" © twitter.com
Українець вразив ворота "Фенербахче".

Український форвард турецького "Кайсеріспор" Артем Кравець забив гол у матчі 21-го туру турецької Суперліги проти "Фенербахче" (1:0), тим самим принісши перемогу своїй команді.

"Кайсеріспор" весь другий тайм провів у більшості після вилучення Сольдано, однак вирвати перемогу господарям вдалося лише завдяки голу українця на 87-й хвилині поєдинку.

Українець відправив м'яч у сітку "Фенербахче" точним ударом головою після навісу зліва від Шері.

Зазначимо, що цей гол став лише другим для Кравця в поточному розіграші чемпіонату Туреччини, проте також Артем забив три голи в Кубку країни. У загальній складності українець провів за "Кайсеріспор" 14 поєдинків у всіх турнірах цього сезону.

Кравець перейшов в "Кайсеріспор" на початку минулого року з київського "Динамо", хоча до цього виступав за іспанську "Гранаду" на правах оренди.

Раніше українець Безус відзначився дебютним голом за бельгійський "Гент".