Євро-2020: Німеччина обіграла Португалію у результативному матчі

Євро-2020: Німеччина обіграла Португалію у результативному матчі Німеччина набрала три очки © uefa.com
Німецька збірна здобула першу перемогу на турнірі.

У суботу, 19 червня, на Євро-2020 в Мюнхені відбувся матч другого туру групи F між Португалією та Німеччиною.

Німецька збірна здобула впевнену перемогу з рахунком 4:2.

Все почалося вдало для португальців - на 15-й хвилині команду вивів вперед Кріштіану Роналду. Однак потім на 35-й і 39-й хвилинах автогол Діаша і Геррейру вивели німців вперед.

Вже на старті другої половини зустрічі Хаверц завершив красиву атаку збірної Німеччини ударом у дотик, а на 60-й хвилині Госенс фактично гарантував німцям переможний результат ударом головою - 4:1.

На 67-й хвилині Жота після скидки від Роналду з метра розстріляв ворота німців і скоротив відставання в рахунку. У Санчеша був шанс забити третій гол у ворота Німеччини, але м'яч влучив у стійку.

Німецька збірна виграла у Португалії п'ятий матч поспіль.

Португалія - Німеччина - 2:4

Голи: Роналду, 15, Жота, 67 - Діаш, 35 (автогол), Геррейру, 39 (автогол), Хаверц, 51, Госенс, 60

Португалія: Патрісіу, Семеду, Діаш, Пепе, Геррейру, Данілу, Карвальо (Рафа Сілва, 58), Б. Сілва (Санчеш, 46), Фернандеш (Моутіньо, 64), Жота (А. Сілва, 83), Роналду

Німеччина: Ноєр, Гінтер, Хуммельс (Джан, 63), Рюдігер, Кімміх, Гюндоган (Зюле, 72), Кроос, Госенс (Халстенберг, 62), Хаверц (Горецка, 72), Мюллер, Гнабрі (Сане, 87)

Попередження: Хаверц, Гінтер