Євро-2020: Бельгія розгромила Росію, Фінляндія обіграла Данію у відновленому матчі Бельгія перемогла в Росії © uefa.com
На турнірі пройшли перші поєдинки групи B.

12 червня в рамках стартового туру групи B Євро-2020 відбулися два матчі - Данія зіграла проти Фінляндії, а Росія зустрілася з Бельгією.

У Копенгагені Фінляндія здобула перемогу над Данією з рахунком 1:0 Єдиний гол на 60-й хвилині зустрічі забив форвард фінів Йоел Пог'янпало, а півзахисник збірної Данії Хейберг не реалізував пенальті на 74-й хвилині гри.

Відзначимо, що матч переривався через інцидент в першому таймі, коли хавбек датчан Крістіан Еріксен знепритомнів. Пізніше стало відомо, що він був доставлений в лікарню, а його стан стабілізувався.

Данія - Фінляндія - 0:1

Гол: Пог'янпало, 60.

Данія: Шмайхель, Васс (Ларсен, 76), К'єр (Вестергор, 63), Крістенсен, Мехлє, Еріксен (Йенсен, 43), Хейберг, Ділейні (Корнеліус, 76), Поульсен, Вінн (Сков-Ольсен, 63), Брайтвейт.

Фінляндія: Градецькі, Райтала, Тойвіо, Араюурі, О'Шонессі, Уронен, Лод, Спарв (Шуллер, 76), Камара, Пог'янпало (Форсс, 84), Пуккі (Кауко, 77).

Попередження: Лод, Спарв.

Бельгія в Санкт-Петербурзі декласувала збірну Росії, спокійно вирішивши результат поєдинку в першому таймі - голами у складі найкращої команди світу за рейтингом ФІФА відзначилися Лукаку і Мен'є, а в другій половині зустрічі Лукаку добив росіян, оформивши дубль.

Бельгія - Росія - 3:0

Голи: Лукаку, 10, 88, Мен'є, 34.

Бельгія: Куртуа, Альдервейрельд, Боята, Вертонген (Вермален, 77), Кастань (Мен'є, 27), Дендонкер, Тілеманс, Т. Азар, Мертенс (Е. Азар, 71), Лукаку, Карраско (Прат, 77).

Росія: Шунін, Фернандес, Семенов, Джикія, Жирков (Караваєв, 43), Оздоєв, Барінов (Дівєєв, 46), Зобнін (Мухін, 63), Головін, Кузяєв (Черишев, 30, Міранчук, 63), Дзюба.

Завтра, 13 червня, свій перший матч на Євро-2020 проведе збірна України, яка в Амстердамі зіграє проти Нідерландів.

Раніше повідомлялося про те, що Швейцарія та Вельс зіграли внічию на Євро-2020.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020 .