Ярмоленко вперше з листопада вийшов в стартовому складі "Вест Гема"

Ярмоленко вперше з листопада вийшов в стартовому складі Ярмоленко зіграв 62 хвилини © Sky Sports
Українець потрапив до основної обойми команди.

Український вінгер "Вест Гема" Андрій Ярмоленко потрапив до стартового складу на матч 34-го туру АПЛ проти "Бернлі" (0:1).

На 62-й хвилині Ярмоленко був замінений, а на момент заміни Ярмоленко зробив 46 торкань до м'яча, віддав 23 точні передачі (74%), зробив 2 ключових паси, завдав 2 удари по воротах, 1 у ворота, зробив 3 вдалі обведення, виграв 7 єдиноборств з 11, 14 раз втратив м'яч, також на його рахунку 1 перехоплення і 2 відбори.

30-річний українець отримав оцінку 7,0 за версією спеціалізованого порталу Whoscored. Даний показник - четвертий в складі "молотобійців". Краще Ярмоленка виступили Соучек (7,3), Фредерікс (7,4) і Антоніо (7,8).

Відзначимо, що це його перший вихід у старті з листопада 2019 го, коли він провів 56 хвилин проти "Тоттенгема" (2:3).

Нагадаємо, Ярмоленко перейшов в "Вест гем" влітку 2018 року з дортмундської "Боруссії".

У поточному сезоні він забив чотири голи і зробив один асист в 19 матчах за "Вест Гем". Тransfermarkt оцінює гравця в 15 мільйонів євро, його контракт з клубом розрахований до літа 2022 року.

Раніше повідомлялося про те, що Ярмоленко увійшов до трійки найбільш результативних українців в історії АПЛ.