Гол Ярмоленка приніс перемогу "Вест Гему" в матчі чемпіонату Англії

Гол Ярмоленка приніс перемогу Ярмоленко забив "Челсі" © Sky Sports
Українець забив після виходу на заміну.

Український півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко забив "Челсі" в 32-му турі АПЛ (3:2).

Хавбек вийшов на заміну на 78-й хвилині за рахунку 2:2, а на 89-й хвилині забив переможний гол.

У цьому сезоні 30-річний футболіст забив 4 голи і зробив 1 ассист в 17 матчах, Останній раз він забивав за "молотобійців" 28 вересня 2019-го "Борнмуту".

З того часу він провів 11 матчів, протягом 559 хвилин не відзначався голами. Також це перший гол Ярмоленка в АПЛ після виходу на заміну.

Він вперше в кар'єрі забив 4 голи в топ-чемпіонаті. До цього у нього було 3 м'ячі в бундеслізі за "Боруссію" Дортмунд в 2017/18 і 2 голи за "Вест Гем" в АПЛ в 2018/19.

"Я знаю, що Ярмо може забити. Він робить це на тренуваннях кожен день, тому ми знаємо, що він здатний на це", - прокоментував гол Ярмоленка наставник команди Мойес.

Раніше повідомлялося про те, що Ярмоленко приєднався до протестів проти расизму.