Ярмоленко відзначився голом в останньому турі сезону чемпіонату Англії

Ярмоленко відзначився голом в останньому турі сезону чемпіонату Англії Команда Ярмоленка залишилася в АПЛ © twitter.com/westhamutd
Український футболіст провів на полі весь другий тайм у матчі "Вест Хем" - "Астон Вілла".

Український півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко забив гол у ворота "Астон Вілли" в матчі 38-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Футболіст збірної України вийшов на заміну після перерви, а на 85-й хвилині встановив остаточний рахунок матчу - 1:1. Після удару Ярмоленка м'яч зачепив ногу суперника та опинився в сітці воріт.

Ярмоленко провів у цьому сезоні чемпіонату Англії 23 матчі, в яких зіграв 999 хвилин. На його рахунку 5 голів і 1 асист.

"Вест Хем" зайняв 16-те місце в турнірній таблиці та зберіг прописку в АПЛ.

Раніше повідомлялося про те, що "Вест Хем" забив гол у ворота "Челсі".