Італія і Вельс стали першими учасниками плей-офф Євро-2020

Італія і Вельс стали першими учасниками плей-офф Євро-2020 Італійці здобули другу розгромну перемогу в двох матчах
У групі A завершився другий тур.

16 червня відбулися матчі другого туру групи A Євро-2020 Туреччина - Вельс і Італія - Швейцарія.

У Баку перемогу з рахунком 2:0 святкувала британська команда. На 42-й хвилині Ремсі після асиста Бейла відкрив рахунок, а на шостій компенсованій хвилині до другого тайму голом відзначився Робертс, також з передачі Бейла.

Відзначимо, що Бейл сам заробив пенальті, але не реалізував його на 61-й хвилині.

Туреччина - Вельс - 0:2

Голи: Ремсі, 42, К. Робертс, 90+6.

Туреччина: Чакир, Челік, Айхан, Сеюнджю, Мераш (Мулдур, 72), Йокушлу (Демірал, 46), Ундер (Кахведжі, 82), Туфан (Язиджі, 46), Хакан Чалханоглу, Караман, Їлмаз.

Вельс: Уорд, К. Робертс, Мефам, Родон, Девіс, Аллен (Ампаду, 73), Бейл, Моррелл, Ремсі (Вілсон, 84), Джеймс, Мур.

Попередження: Девіс, Мефам - Їлмаз, Хакан Чалханоглу.

На 61-й хвилині Гарет Бейл (Уельс) не забив пенальті (промах).

У Римі збірна Італії знову показала свою силу, повністю по грі перегравши Швейцарію з рахунком 3:0. Героєм зустрічі став футболіст "Сассуоло" Локателлі, який оформив дують.

Італія - Швейцарія - 3:0

Голи: Локателлі, 26, 52, Іммобіле, 89.

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні (Ачербі, 24), Спінаццола, Барелла (Крістанте, 87), Жоржиньо, Локателлі (Пессіна, 87), Берарді (Толої, 70), Іммобіле, Інсіньє.

Швейцарія: Зоммер, Елведі, Шер (Цубер, 57), Аканжі, Мбабу (Відмер, 58), Фройлер, Джака, Родрігес, Шакірі (Варгас, 76), Сеферович (Гаврановіч, 46), Емболо.

Попередження: Гаврановіч, Емболо.

Таким чином Італія і Вельс стали першими учасниками 1/8 фіналу Євро-2020.

Нагадаємо, в першому турі Італія розгромила Туреччину з рахунком 3:0, а Уельс і Швейцарія зіграли внічию (1:1).

Раніше повідомлялося про те, що гол українця Ярмоленка номінований на звання найкращого в першому турі Євро-2020.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020 .