Іспанія стала першим фіналістом Ліги націй

Іспанія стала першим фіналістом Ліги націй Збірна Іспанії побореться за трофей Ліги націй у фіналі © twitter.com/SeFutbol
Іспанці в півфіналі здолали Італію.

У Мілані на стадіоні "Сан-Сіро" відбувся перший півфінал нинішнього розіграшу Ліги націй, в якому зустрічалися Італія та Іспанія.

Гості вийшли вперед на 17-й хвилині, коли Оярсабаль зробив подачу, а Ферран Торрес пробив у дотик. На 42-й хвилині Бонуччі за відмашку від Бускетса отримав другу жовту картку і залишив італійців у меншості.

Ще до перерви ще раз спрацювала зв'язка Оярсабаля і Торреса - другий ударом головою замкнув подачу з лівого флангу.

У другому таймі іспанці намагалися залишати Італію без м'яча, але в кінцівці все-таки пропустили, коли К'єза віддав пас на порожні ворота для Пеллегріні. Проте, Іспанія втримала переможний рахунок.

Італія - Іспанія - 1:2

Голи: Пеллегріні, 83 - Ферран Торрес, 17, 45+2

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бонуччі, Бастоні, Емерсон, Барелла (Калабрія, 72), Жоржиньо, Верратті (Локателлі, 58), К'єза, Бернардескі (К'єлліні, 46), Інсіньє (Кін, 58)

Іспанія: Сімон, Аспілікуета, Ляпорт, Пау Торрес, Алонсо, Коке (Меріно, 75), Бускетс, Гаві (Роберто, 84), Сарабія (Хіль, 75), Ферран Торрес (Піно, 49), Оярсабаль

Попередження: Бонуччі, Локателлі - Аспілікуета, Сарабія, Піно, Оярсабаль

Вилучення: Бонуччі, 42

У збірної Італії перервалася серія з 37 матчів без поразок, яка є світовим рекордом.

У другому півфіналі в Турині Бельгія зустрінеться з Францією 7 жовтня.

Чемпіоном першого розіграшу Ліги націй стала Португалія, яка в фіналі обіграла Нідерланди (1:0).

Нагадаємо, у вересні збірна Італії встановила світовий рекорд за тривалістю серії без поразок.