Гол українця Малиновського не врятував "Аталанту" від вильоту з Ліги чемпіонів

Гол українця Малиновського не врятував Малиновський забив гол дальнім ударом © Atalanta B.C
Італійська команда продовжить боротьбу у Лізі Європи.

У четвер, 9 грудня, відбувся перенесений матч шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі F між "Аталантою" та "Вільярреалом".

Поєдинок не відбувся напередодні через снігопад у Бергамо.

Іспанці ще у першому таймі двічі засмутили італійців, а на 51-й хвилині забили третій м'яч та фактично поховали інтригу.

"Аталанта" спробувала реанімувати матч, але змогла відповісти лише двома голами. Один із них на свій рахунок записав українець Руслан Малиновський на 71-й хвилині дальнім ударом у нижній кут воріт. Для півзахисника це перший забитий м'яч у поточному сезоні Ліги чемпіонів.

Відео гола футболіста збірної України доступне за посиланням.

Таким чином, "Вільярреал" переміг із рахунком 3:2 і з другого місця у групі F вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів, тоді як "Аталанта" продовжить боротьбу у Лізі Європи. Переможцем квартету став "Манчестер Юнайтед", а четверте місце зайняв "Янг Бойз".

Раніше повідомлялося про те, що луганська "Зоря" завершила виступ у Лізі конференцій нічиєю з "Буде-Глімт".