Українець Малиновський відзначився шикарним голом за "Аталанту" у матчі чемпіонату Італії

Українець Малиновський відзначився шикарним голом за Малиновський відіграв 73 хвилини © Atalanta B.C
Гравець клубу з Бергамо забив ударом у дев'ятку.

Український півзахисник "Аталанти"Руслан Малиновський забив гол у матчі 16 туру чемпіонату Італії проти "Наполі".

Українець вийшов на поле з перших хвилин, а на сьомій хвилині відзначився точним дальнім пострілом у ближню дев'ятку.

Відео голу Малиновського доступне за посиланням. Сам матч завершився виїзною перемогою "Аталанти" з рахунком 3:2

Це четвертий гол хавбека у нинішньому сезоні чемпіонату Італії та 13-й гол, який він забив ударом з-за меж штрафної площі, з моменту його дебюту в Серії А у 2019 році.

Нагадаємо, Малиновський перейшов до "Аталанти" влітку 2019 року з бельгійського "Генка".

Transfermarkt оцінює 28-річного українця у 30 млн євро. Контракт із "Аталантою" розрахований до літа 2023-го.

Раніше повідомлялося про те, що українець Ярмоленко став героєм матчу "Вест Хема" у Лізі Європи.