Гол та асист Циганкова допомогли "Жироні" здобути першу перемогу в сезоні

Гол та асист Циганкова допомогли Віктор Циганков © EPA-EFE/SIU WU
Українець провів результативний поєдинок.

У третьому турі чемпіонату Іспанії "Жирона" з українцем Віктором Циганковим у складі приймала "Осасуну".

Команда українського футболіста здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0.

Циганков вийшов на поле у стартовому складі та взяв активну участь у переможному поєдинку. На 34-й хвилині українець навісив з флангу, а Браян Хіль ударом у дотик відправив м'яч у ворота. На 53-й хвилині вже сам Циганков отримав м'яч у штрафному майданчику суперника і пробив у нижній кут.

Головний тренер "Жирони" Мічел замінив українського футболіста на 81-й хвилині. Для хавбека це перші результативні дії у новому сезоні, а команда здобула першу перемогу.

"Жирона" – "Осасуна" – 4:0

Голи: Хіль, 34, Циганков, 53, Руїс, 56, Стуані, 90

Відео результативної передачі Циганкова можна подивитися тут. Гол українця доступний за цим посиланням.

У попередніх матчах Ла Ліги "Жирона" зіграла внічию з "Бетісом" (1:1) та розгромно програла "Атлетіко" (0:3).

Нагадаємо, минулого сезону "Жирона" виграла бронзу чемпіонату Іспанії та здобула путівку до Ліги чемпіонів. При цьому клуб продав в італійську "Рому" ще одного українця Артема Довбика, який став найкращим бомбардиром Ла Ліги.

Раніше стали відомі результати жеребкування основного етапу Ліги чемпіонів.