Гол Ярмоленко визнаний найкращим забитим м'ячем сезону в "Вест Гемі"

Гол Ярмоленко визнаний найкращим забитим м'ячем сезону в Ярмоленко забив 5 голів в сезоні © twitter.com/westhamutd
Українець забив у ворота "Челсі".

Гол Андрія Ярмоленка визнаний найкращим забитим м'ячем "Вест Гема" в АПЛ в сезоні 2019/2020 за версією порталу football.london.

Нагорода дісталася українцеві за точний удар на 89-й хвилині матчу з "Челсі" (3:2) в 32-му турі англійської Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, Ярмоленко перейшов у "Вест Гем" влітку 2018 року з дортмундської "Боруссії".

Ярмоленко провів у цьому сезоні чемпіонату Англії 23 матчі, в яких зіграв 999 хвилин. На його рахунку 5 голів і 1 асист.

"Вест Гем" зайняв 16-е місце в турнірній таблиці і зберіг прописку в АПЛ.

Тransfermarkt оцінює гравця в 15 мільйонів євро, а його контракт з клубом розрахований до літа 2022 року.

Раніше повідомлялося про те, що "Вест Гем" не планує зберігати у складі Ярмоленка.