Футбольний матч в Англії було перервано через несподіване приземлення парашутиста © Anton Golubev/Reuters
Поєдинок п'ятого по силі англійського дивізіону був прикрашений незвичайною подією.

Матч п'ятого дивізіону чемпіонату Англії (ліга Конференція - прим. авт.) був припинений через приземлення парашутиста на поле, повідомляє Reuters.

Інцидент стався в минулі вихідні в ході зустрічі між "Салісбері Сіті" і "Честером" на очах 1000 глядачів, присутніх на трибунах. Парашутист з'явився на полі у другому таймі, спокійно зібрав парашут і пішов під оплески фанів.

"Це найбільш дивна пригода на футбольному полі, свідком якої я став. В середині другого тайму з нізвідки на полі з'явився парашутист. Не знаю, куди він хотів потрапити, але він сильно вдарився об землю", - цитує РИА "Новости" екс-гравця "Сток Сіті" Денні Хиггинботама, який виступає за "Честер".

Втім, судячи з усього, футболіст був занадто вражений моментом - адже на відео видно, що парашутист успішно завершив свій трюк.

Зазначимо, що матч завершився впевненою перемогою господарів поля 3:1. "Салісбері" посідає 9-е місце в турнірній таблиці.