Франція у вольовому стилі обіграла Бельгію і вийшла до фіналу Ліги націй

Франція у вольовому стилі обіграла Бельгію і вийшла до фіналу Ліги націй Франція здобула перемогу в доданий час © uefa.com
Французи по ходу поєдинку поступалися з рахунком 0:2.

7 жовтня в Турині відбувся другий півфінал Ліги націй, в якому зустрічалися збірні Бельгії та Франції.

До перерви бельгійці зуміли двічі засмутити суперника зусиллями Карраско і Лукаку. Однак французи не здалися - на 62-й хвилині Бензема скоротив відставання, а на 69-й Грізманн заробив пенальті, який реалізував Мбаппе.

На 87-й хвилині Лукаку скористався прострілом Карраско і пробив у дотик точно в кут воріт, але суддя відмінив гол через офсайд. Потім Погба зі штрафного пробив у хрестовину, а вже в доданий час Тео Ернандес замкнув простріл з флангу і приніс Франції вольову перемогу з рахунком 3:2.

Бельгія - Франція - 2:3

Голи: Карраско, 37, Лукаку, 41 - Бензема, 62, Мбаппе, 70 (з пенальті), Т. Ернандес, 90+1

Бельгія: Куртуа, Альдервейрельд, Денаєр, Вертонген, Кастаньо (Батшуайі, 90+2), Вітсель, Тілеманс (Ванаку, 70), Карраско, де Брюйне, Лукаку, Е. Азар (Троссард, 74)

Франція: Льоріс, Кунде, Варан, Л. Ернандес, Павар (Дюбуа, 90+2), Погба, Рабіо (Тчуамені, 75), Т. Ернандес, Грізманн, Бензема (Верету, 90+7), Мбаппе

Попередження: Вертонген

У першому півфіналі Іспанія обіграла Італію з рахунком 2:1. Фінальний поєдинок між іспанцями і французами відбудеться 10 жовтня на "Сан-Сіро".

Чемпіоном першого розіграшу Ліги націй стала Португалія, яка у фіналі обіграла Нідерланди (1:0).

Нагадаємо, у вересні збірна Італії встановила світовий рекорд за тривалістю серії без поразок.