Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Угорщини

Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Угорщини Хемілтон є шестиразовим чемпіоном світу
Чинний чемпіон здобув другу перемогу в сезоні.

Сьогодні, 19 липня, відбувся другий етап нового сезону Формули-1. Виграв Гран-прі Угорщини пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон.

Другим завершив гонку пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен, який зберіг другу позицію в боротьбі з ще одним гонщиком "Мерседеса" Валттері Боттасом.

Результати гонки

Нагадаємо, що переможцем першого етапу Формули-1 став Боттас, другого — Хемілтон. Наступний Гран-прі пройде в Великій Британії 2 серпня.

Зазначимо, що сезон Формули-1 відкладався через пандемію коронавірусу. Частину гонок було скасовано або перенесено на невизначений термін.

Раніше повідомлялося про те, що дворазовий чемпіон світу Алонсо оголосив про повернення у Формулу-1.