Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Штірії

Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Штірії Етапи проходять без глядачів
Чинний чемпіон здобув першу перемогу в сезоні.

Сьогодні, 12 липня, в Австрії відбувся другий етап нового сезону Формули-1. Виграв Гран-прі Штірії пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон.

Британець стартував з поул-позишн і здобув першу перемогу в нинішньому сезоні Формули-1.

Другим фінішував ще один пілот "Мерседеса" Валттері Боттас, а Макс Ферстаппен з "Ред Булл" завершив гонку на третьому.

Відзначимо, що пілоти "Феррарі" Шарль Леклер і Себастьян Феттель зіткнулися між собою на першому колі і зійшли з гонки.

Нагадаємо, сезон Формули-1 відкладався через пандемію коронавірусу. Частина гонок була скасована або перенесена на невизначений термін. Перші два етапи проходять в Австрії, але за інформацією ЗМІ і третя гонка сезону може бути перенесена з Угорщини до Австрії.

Раніше повідомлялося про те, що дворазовий чемпіон світу Алонсо оголосив про повернення в Формулу-1.