"Динамо" втратило очки у третьому поспіль матчі в УПЛ

© Сайт ФК "Динамо Київ"
Кияни нне змогли обіграти "Колос".

У суботу, 28 жовтня, у 12-му турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" зустрічалося з "Колосом".

Команда Мірчі Луческу не змогла обіграти суперника – 1:1.

Кияни повели у рахунку на 19-й хвилині, коли Тимчик з другої спроби відправив м'яч у ворота після прострілу від Караваєва.

"Колос" зрівняв рахунок на початку другого тайму: Мілько віддав пас з лівого флангу, після якого Лучкевич завдав потужного удару у верхній кут воріт.

Динамівці створювали моменти, але ситуацію ускладнило вилучення Ваната, який заробив другу жовту за симуляцію на 63-й хвилині. Це завадило киянам вирвати перемогу.

"Колос" – "Динамо" – 1:1

Голи: Лучкевич, 51 – Тимчик, 19

"Колос": Фесюн, Лучкевич (Золотов, 83), Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Ємець, Мілько, Демченко (Тотовичський, 83), Ільїн (Болбат, 55), Салабай (Безбородько, 55), Дієго Каріока (Мякушко, 72)

"Динамо": Бущан, Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак, Бражко, Шепелєв, Караваєв, Буяльський, Волошин (Шапаренко, 70), Ванат

Попередження: Ємець – Ванат, Бражко

Вилучення: Ванат (друга жовта)

Відеоогляд матчу

"Динамо" втратило очки у третьому поспіль матчі Прем'єр-ліги – до цього команда програла "Поліссю" (2:3) та "Дніпру-1" (0:1). У столичного клубу та "Колоса" тепер по 16 очок.

Раніше Мірча Луческу розповів, як керує "Динамо" під час війни.