"Динамо" впевнено розібралося з "Металістом 1925" в УПЛ

"Динамо" продовжує лідирувати в УПЛ © ФК "Динамо"
Кияни здолали суперника в гостях.

У сьомому турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" гостювало у харківського "Металіста один тисячі дев'ятсот двадцять п'ять" і здобуло перемогу з рахунком 2: 0.

Ще в першому таймі Кендзьора з другої спроби головою відправив м'яч у сітку воріт господарів, проте арбітр скасував гол після перегляду VAR - Сирота перебував в офсайді, коли допомагав поляку в боротьбі.

Кияни вирішили питання переможця зустрічі на старті другого тайму. Спочатку Шкурін скинув м'яч Циганкову, який завдав точного удару в нижній кут. Потім Гармаш відгукнувся на подачу з флангу від Де Піни і зіграв у дотик. Арбітр спочатку зафіксував офсайд, а потім зарахував гол.

"Металіст 1925" - "Динамо" - 0:2

Голи: Циганков, 47, Гармаш, 52

"Металіст 1925": Сидоренко, Єрмаков, Шершень, Ткачук, Ченбай, Габелок, Савін (Протасов, 74), Криськів, Голодюк (Фабіньо, 74), Ременюк (Батюшин, 74), Марлісон (Зубков, 73)

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Андрієвський (Шепелєв, 68), Циганков (Караваєв, 77), Лєднєв (Гармаш, 46), Де Пена (Вербич, 68), Шкурін (Супряга, 77 )

Попередження: Ченбай, Марлісон, Фабіньо - Забарний, Супряга

Огляд матчу

Після цієї перемоги "Динамо" має в активі 19 очок і очолює турнірну таблицю. "Металіст 1925" з шістьма пунктами йде 11-м.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в УПЛ на початку жовтня.