"Динамо" розгромило "Минай" і зберегло відрив від "Шахтаря"

Відео
"Динамо" забило три голи в другому таймі © ФК "Динамо"
Кияни продовжують впевнено лідирувати в УПЛ.

У 17-му турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало "Минай" і здобуло впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Перший тайм завершився без голів, а в другому Сидорчук вивів киян вперед на 52-й хвилині, після чого захисник "Миная" Малепе сфолив на Караваєві та був видалений.

Цей фол приніс "Динамо" небезпечний штрафний, який точним ударом реалізував Де Пена. У кінцівці поєдинку Родрігес реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок. Варто зазначити, що у "Динамо" був шанс реалізувати ще один пенальті, але Попович впорався з ударом Бєсєдіна.

"Динамо" залишається лідером турнірної таблиці УПЛ, випереджаючи "Шахтар" на чотири очки.

"Динамо" - "Минай" - 3:0

Голи: Сидорчук, 52, Де Пена, 56, Родрігес, 90+1 (з пенальті)

"Динамо": Бущан, Кендзьора (Родрігес, 64), Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 81), Сидорчук, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 63), Буяльський (Андрієвський, 81), Де Пена (Дуелунд, 72), Бєсєдін

"Минай": Попович, Книш, Ковтун, Матіч (Маембе, 60), Лопирьонок (Карась, 55), Малепе, Хахльов, Сніжко, Піняшко (Кополовець, 71), Ахмедзаде (Кожанов, 55), Мілевський (Шиндер, 60)

Попередження: Матіч, Лопирьонок, Мілевський

Вилучення: Малепе, 54