"Динамо" в драматичній серії пенальті обіграло "Колос" в Кубку України

"Динамо" не змогло забити "Колосу" з гри © ФК "Динамо"
Кияни насилу пробилися до півфіналу.

В 1/4 фіналу Кубка України київське "Динамо" приймало "Колос".

Основний час пройшов під диктовку киян - особливо близькі до гол господарі були після перерви. В екстра-таймах гостям також вдалося вистояти, в результаті чого долю путівки в півфінал вирішувала серія пенальті.

За три удари в серії гравці обох команд виконали точно, після чого Лєднєв пробив повз ворота, а Задоя не зміг переграти Бойка. Далі удар Караваєва відбив воротар "Колоса", а слідом свою спробу не реалізував Гавриш. Півзахисник "Динамо" Андрієвський вивів киян вперед, після чого Ільїн пробив вище воріт - 4:3.

Варто зазначити, що в середині першого тайму через травму було замінено лідера "Динамо" Віктора Циганкова. Крім того, через вилучення частину поєдинку на трибуні провів головний тренер "Колоса" Руслан Костишин.

"Динамо" - "Колос" - 0:0 (4:3 - по пенальті)

"Динамо": Бойко, Караваєв, Забарний, Сирота, Миколенко (Тимчик, 116), Сидорчук (Андрієвський, 116), Циганков (Родрігес, 25), Шапаренко, Буяльський, Де Пена (Лєднєв, 67), Бєсєдін (Супряга, 96 )

"Колос": Волинець, Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець, Богданов (Нгамба, 90+2), Задоя, Данфа (Ільїн, 74), Д. Костишин (Мілько, 115), Антюх, Лисенко (Оріховський, 81)

Попередження: Де Пена, Родрігес - Золотов, Д. Костишин, Богданов, Чорноморець