ЧС-2022: нічиї Данії та Польщі, впевнений старт Франції

ЧС-2022: нічиї Данії та Польщі, впевнений старт Франції Левандовський не забив пенальті © ESPN
На турнірі у Катарі розпочався груповий етап.

22 листопада на чемпіонаті світу-2022 у Катарі пройшли чотири матчі групового етапу.

Розклад та результати матчів дня

Поєдинок Аргентина - Саудівська Аравія  на стадіоні "Лусаїл Айконік" завершився сенсаційною перемогою саудитів над одним із фаворитів турніру з рахунком 2:1.

Аргентинці провели потужний перший тайм, відзначившись уже на 10-й хвилині - пенальті точно реалізував Мессі.

Аргентина продовжувала атакувати і ще тричі вразила ворота саудитів, проте у трьох цих епізодах було зафіксовано офсайд.

Старт другого тайму став шоком для аргентинців та всіх любителів футболу - на 48-й хвилині забив Салех Аль Шехрі, на 53-й хвилині шикарним обвідним пострілом відзначився Салем Аль-Давсарі.

Далі команда Скалоні спробувала відігратися, проте кілька своїх шансів реалізувати не зуміла.

Група С. Аргентина - Саудівська Аравія - 1:2

Голи: Мессі, 10 (з пенальті) – Салех Аль Шехрі, 48, Салем Аль-Давсарі, 53.

Команди Данії та Тунісу на стадіоні "Ед'юкейшн Сіті" в Ер-Райяні зіграли внічию 0:0. Невеликою перевагою у поєдинку володіли данці, проте свої моменти реалізувати не зуміли та несподівано втратили очки. Це перший матч ЧС-2022 без голів.

Група D. Данія – Туніс - 0:0

Польща зіграла внічию з Мексикою у своєму стартовому матчі на ЧС-2022 у Катарі. Поєдинок завершився з рахунком 0:0. Команди провели матч у закритому темпі, особливо не загрожуючи воротам суперників. Мексиканці грали трохи ініціативніше, проте найреальніший шанс упустили поляки – Роберт Левандовський на початку другого тайму не зумів реалізувати пенальті.

Зазначимо, що матч пройшов на стадіоні "974", який було збудовано із 974 барвистих вантажних контейнерів, а після турніру арена буде повністю демонтована.

Група С. Мексика – Польща - 0:0

Франція розпочала похід за захистом титулу з розгромної перемоги над Австралією з рахунком 4:1.

Чинні чемпіони світу пропустили першими, проте спокійно відреагували, забивши чотири голи у ворота австралійців. У складі команди Дешама голами відзначилися Рабйо, Жиру (дубль) та Мбаппе.

Група D. Франція – Австралія - 4:1

Голи: Рабйо, 27, Жиру, 32, 71, Мбаппе, 68 - Гудвін, 9.

Груповий етап завершиться 2 грудня, а вже наступного дня стартує 1/8 фіналу плей-офф.

Фінальна гра пройде 18 грудня, а днем раніше буде розіграно третє місце.

Чемпіонат світу вперше проходить у країні Близького Сходу. Також унікальним в історії є рішення щодо проведення мундіалю не в літні місяці.

Раніше повідомлялося про те, що футболісти збірної Ірану не співали гімну перед матчем з Англією на ЧС-2022.