ЧС-2022: Англія та Нідерланди стартували з перемог, США та Уельс не визначили найсильнішого Англія розгромила Іран © twitter.com/England
На турнірі у Катарі розпочався груповий етап.

21 листопада на чемпіонаті світу-2022 у Катарі пройшли три матчі групового етапу.

Розклад та результати матчів дня:

Збірна Англії на класі розібралася з Іраном. На 35-й хвилині Беллінгем замкнув головою подачу від Стерлінга. До перерви британці ще двічі засмутили суперника: спочатку Сака скористався скидкою від Магуайра після розіграшу кутового, а згодом Стерлінг розстріляв ворота після пасу від Кейна.

У середині другого тайму Сака оформив дубль, після чого ще по голу забили Рашфорд та Гріліш. Збірна Ірану зуміла забити двічі зусиллями Таремі, що не врятувало команду від поразки з рахунком 2:6.

До основного часу в сумі було додано 24 хвилини. Багато часу було витрачено, коли воротар іранців розбив носа під час зіткнення з партнером по кімнаді, через що залишив поле на ношах у першому таймі.

Іранські футболісти перед початком поєдинку не співали гімну своєї країни. Таким чином команда висловила протест владі Ірану на тлі жорстокого придушення антиурядових мітингів.

Група B. Англія – Іран – 6:2

Голи: Беллінгем, 35, Сака, 44, 62, Стерлінг, 45+1, Рашфорд, 71, Гріліш, 90 – Таремі, 65, 90+13 (з пенальті)

Нідерландці не зуміли показати яскраву гру, але вибороли результат проти міцної збірної Сенегалу, що складається з зірок європейського футболу.

Перший тайм вийшов рівним та з мінімумом моментів. При цьому нідерландці завдали першого удару у площину воріт лише на 84-й хвилині і він виявився результативним – Гакпо замкнув головою подачу від де Йонга.

Сенегальці пішли вперед і в останні секунди поєдинку пропустили контратаку. Воротар Менді впорався з ударом Депая, але на добиванні першим опинився Классен.

Група А. Сенегал – Нідерланди – 0:2

Голи: Гакпо, 84, Классен, 90+9

Збірна США вважалася фаворитом поєдинку з Уельсом, але в результаті команди не змогли визначити переможця.

На 36-й хвилині Тімоті Веа вивів американців уперед, проте наприкінці зустрічі валлійці заробили пенальті, який реалізував Гарет Бейл. Він забив перший гол збірної Уельсу на чемпіонатах світу за останні 64 роки.

Група B. США – Уельс – 1:1

Голи: Веа, 36 – Бейл, 82 (з пенальті)

Груповий етап завершиться 2 грудня, а вже наступного дня стартує 1/8 фіналу плей-офф.

Фінальна гра пройде 18 грудня, а днем раніше буде розіграно третє місце.

Раніше повідомлялося про те, що господар чемпіонату світу з футболу вперше в історії програв стартовий матч турніру.