ЧС-2018: Уругвай мінімально обіграв Єгипет у першому матчі другого ігрового дня

ЧС-2018: Уругвай мінімально обіграв Єгипет у першому матчі другого ігрового дня Уругвай переміг Єгипет, забивши на 90-й хвилині © twitter.com
На турнірі пройшов другий матч.

Сьогодні, 15 червня, в Єкатеринбурзі на "Єкатеринбург Арені" відбувся другий матч першого туру групи A чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому зустрічалися збірні Єгипту та Уругваю. Мінімальну перемогу зуміли здобути уругвайці, які забили єдиний м'яч на 89-й хвилині зустрічі, коли Хіменес чудовим ударом головою після подачі зі штрафного вразив ворота єгиптян.

Зазначимо, що лідер збірної Єгипту Мо Салах провів весь поєдинок на лаві для запасних.

Єгипет – Уругвай – 0:1

Гол: Хіменес, 89.

Єгипет: Ель-Шенаві, Габр, Абдель-Шафі, Фатхі, Хегазі, Ель-Ненні, Хамед (Морсі, 50), Ель-Саїд, Уарда (Собхі, 82), Трезеге, Мохсен (Кахраба, 63).

Уругвай: Муслера, Хіменес, Касерес, Варела, Годін, Нандес (Санчес, 58), Бентанкур, Весіно (Торрейра, 87), де Арраскаета (Родрігес, 59), Суарес, Кавані.

Попередження: Морсі, Хегазі.

Нагадаємо, в першому матчі групи A збірна Росії розгромила команду Саудівської Аравії (5:0).

Після перших матчів Росія і Уругвай з трьома очками ділять перше місце в своїй групі, а без набраних пунктів залишаються Єгипет і Саудівська Аравія.

Чемпіонат світу з футболу в Росії пройде до 15 липня 2018 року, а матчі будуть приймати Москва, Санкт-Петербург, Калінінград, Волгоград, Казань, Нижній Новгород, Самара, Саранськ, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург і Сочі.

Сьогодні, 15 червня, в Сочі відбудеться матч Португалія – Іспанія, а ZN.UA проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі.