Чоловіча збірна України пробилася у фінал Золотої Євроліги з волейболу

Чоловіча збірна України пробилася у фінал Золотої Євроліги з волейболу © ФВУ
Українці зіграють у вирішальному поєдинку вдруге за три роки.

Чоловіча збірна України з волейболу провела перший матч у Фіналі чотирьох Золотої Євроліги.

У півфіналі, який проходив у хорватському Задарі, українці зустрічалися із господарями турніру – командою Хорватії.

У перших двох партіях суперники обмінялися перемогами, а у третьому сеті українці програвали два очки, але змогли змінити перебіг поєдинку та здобули перемогу з рахунком 25:21. У четвертому сеті українська збірна одразу пішла у відрив та оформила підсумковий тріумф – 25:12.

Хорватія – Україна – 1:3 (23:25, 25:21, 21:25, 12:25)

Відеоогляд матчу

У вирішальному поєдинку за чемпіонство підопічні Угіса Крастіньша зустрінуться з Туреччиною. Фінал відбудеться 25 червня, початок – о 21:00.

Збірна України вдруге за три роки вийшла у фінал Золотої Євроліги. Минулого разу українці програли саме туркам.

Раніше повідомлялося про те, що Міжнародна федерація волейболу відмовилася виплачувати Росії компенсацію за відібраний чемпіонат світу.