"Челсі" та "Ліверпуль" у гольовій перестрілці зіграли внічию у матчі чемпіонату Англії

"Ліверпуль" вів по ходу матчу з рахунком 2:0 © liverpoolfc.com
Команди забили чотири голи.

У 21-му турі англійської Прем'єр-ліги "Челсі" зіграв внічию з "Ліверпулем".

Матч на стадіоні "Стемфорд Брідж" у Лондоні завершився з рахунком 2:2.

Господарі під час зустрічі поступалися 0:2 – на 9-й хвилині забив Садьо Мане, а на 26-й хвилині перевагу "червоних" подвоїв Мохамед Салах.

Проте на 42-й хвилині Матео Ковачич відіграв один гол, а вже у доданий до першого тайму час рахунок зрівняв Крістіан Пулішич.

"Челсі" – "Ліверпуль" – 2:2

Голи : Ковачич, 42, Пулішич, 45+1 – Мане, 9, Салах, 26.

"Челсі": Менді, Чалоба (Жоржіньо, 70), Сілва, Рюдігер, Аспілікета, Канте, Ковачич, Алонсо, Маунт, Хаверц (Хадсон-Одої, 79), Пулішич.

"Ліверпуль": Келлехер, Александер-Арнольд, Конате, Ван Дейк, Цімікас, Хендерсон, Мілнер (Кейта, 69), Фабіньо, Салах, Жота (Окслейд-Чемберлен, 69), Мане (Джонс, 90).

Попередження: Пулішич - Мане, Конате.

"Челсі" набрав 43 очки у 21 матчі та посідає 2-е місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги сезону-2021/2022. Ліверпуль (42) знаходиться на 3-му місці в таблиці. Лідирує у змаганнях "Манчестер Сіті" (53).

Раніше повідомлялося, що "Ліверпуль" відмовиться від трансферів футболістів без вакцинації.