Бразилія мінімально обіграла Швейцарію та вийшла у плей-офф ЧС-2022

Бразилія мінімально обіграла Швейцарію та вийшла у плей-офф ЧС-2022 Каземіро став автором переможного голу © cbf.com.br
Бразильці дотиснули суперника наприкінці поєдинку.

У другому турі групового етапу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Бразилії здобула перемогу над Швейцарією з рахунком 1:0.

Швейцарці намагалися діяти організовано у захисті та у першому таймі зберегли ворота на замку.

Проте вже в другому таймі бразильці досягли свого. На 64-й хвилині Вінісіус пішов від захисника і переграв воротаря, але арбітр скасував гол через офсайд. Переможного м'яча було забито на 84-й хвилині: Родріго віддав пас у дотик на Каземіро, а той завдав потужного удару в дальній кут воріт.

Бразилія – Швейцарія – 1:0

Гол: Каземіро, 83

Бразилія: Аліссон, Мілітао, Маркіньос, Тіагу Сілва, Сандро (Теллес, 86), Рафінья (Антоні, 74), Фред, Каземіро, Вінісіус, Рішарлісон (Жезус, 73), Пакета (Родріго, 46)

Швейцарія: Зоммер, Відмер (Фрай, 86), Аканджі, Ельведі, Родрігес, Фройлер, Рідер (Штеффен, 58), Джака, Соу (Ебішер, 75), Емболо (Сеферович, 75), Варгас (Фернандес, 58)

Попередження: Фред – Рідер

Відеоогляд матчу

Бразилія набрала шість очок у двох матчах групи G і здобула путівку до плей-офф Мундіалю. Швейцарці з трьома очками йдуть другими у квартеті.

Раніше повідомлялося про те, що Франція обіграла Данію і першою вийшла до плей-офф ЧС-2022.