Бьорндален не зумів встановити рекорд Олімпіад за кількістю завойованих нагород

Бьорндален не зумів встановити рекорд Олімпіад за кількістю завойованих нагород © tacopshq.com
Норвезький біатлоніст фінішував на четвертому місці гонки переслідування в Сочі, відклавши на потім момент тріумфу - завоювання рекордної, 13-ї медалі на зимових Іграх. Перемогу здобув француз Мартен Фуркад, а українці фінішували за межами топ-30.

40-річний норвежець Уле-Ейнар Бьорндален фінішував на четвертому місці в гонці переслідування на Олімпіаді у Сочі, не зумівши завоювати 13-ту олімпійську медаль у своїй славній кар'єрі.

Від третього призового місця Бьорндален відстав всього на 1,7 секунди.

Таким чином, досягнення норвезького лижника Бьорна Делі, який за три Олімпіади завоювала 12 медалей, встояло: на рахунку Великого і Жахливого залишилося 12 нагород - 7 золотих, чотири срібних і одна бронзова. Тоді як у лижника - 8 золотих та 4 срібних.

Нагадаємо, раніше Бьорндален здобув чудову перемогу в чоловічому спринті.

Перемогу ж у 12,5-кілометровій гонці здобув француз Мартен Фуркад - дистанцію з чотирма вогневими рубежами він подолав за 33 хвилини 48,6 секунди, не закривши одну мішень.

Срібло завоював чех Ондржей Моравец (+14,1 сек), продемонстрував безпомилкову стрілянину, а бронзу - ще один француз Жан-Гійом Беатрікс (+24,2) з одним промахом.

Українці фінішували далеко від п'єдесталу пошани - як і в спринті кращим серед наших біатлоністів виявився Андрій Дериземля (36-е місце), 39-й результат у Сергія Семенова, 44-й - в Артема Прими, а 54-е час показав Сергій Седнєв.