Бельгія - Італія: ключові моменти та відео голів матчу 1/4 фіналу Євро-2020

Бельгія - Італія: ключові моменти та відео голів матчу 1/4 фіналу Євро-2020 Італія не програє у 32 матчах поспіль © uefa.com
Топ-збірні боролися за путівку до півфіналу.

У п'ятницю, 2 липня, в 1/4 фіналу Євро-2020 зустрічалися збірні Бельгії та Італії.

Поєдинок проходив у Мюнхені.

Бельгійці впевнено вийшли зі своєї групи після трьох перемог - над Росією (3:0), Данією (2:1) і Фінляндією (2:0).

На старті плей-офф команду Роберто Мартінеса чекало серйозне випробування в особі діючих чемпіонів Європи португальців. Бельгійці діяли другим номером і завдали всього один удар в площину воріт, який виявився гольовим у виконанні Торгана Азара. Цей забитий м'яч приніс Бельгії путівку в чвертьфінал.

Італійці не гірше подолали свою групу. "Скуадра адзурра" розібралася з Туреччиною (3:0), Швейцарією (3:0) і Уельсом (1:0).

В 1/8 фіналу Італія зазнала проблем з Австрією. Команди завершили основний час внічию, а в овертаймах К'єза і Пессіна принесли італійцям перемогу з рахунком 2:1. Австрійці зуміли відповісти лише одним взяттям воріт.

Бельгія - Італія - 1:2

Голи: Лукаку, 45+2 (з пенальті) - Барелла, 31, Лоренцо Інсіньє, 43

Бельгія: Куртуа, Альдервейрельд, Вертонген, Вермален, Меньє (Шадлі, 70, Прат, 74), Тілеманс (Мертенс, 70), Вітсель, Т. Азар, де Брюйне, Доку, Лукаку

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, К'єлліні, Бонуччі, Спінаццола (Емерсон, 79), Барелла, Жоржина, Верратті (Крістанте, 74), К'єза (Толой, 90+1), Іммобіле (Белотті, 74), Інсіньє (Берарді, 79 )

Попередження: Тілеманс - Верратті, Берарді