"Барселона" мінімально програла "Атлетіко" перед матчем з "Динамо"

"Барселона" програла з рахунком 0:1
Єдиний гол "Барса" пропустила в кінці першого тайму.

У 10-му турі іспанської Ла Ліги "Барселона" гостювала у "Атлетіко" і зазнала поразки з рахунком 0:1.

Все вирішив епізод на третій доданій хвилині першого тайму. Воротар "Барселони" тер Штеген необачно вийшов з воріт і був обіграний Феррейрою Карраско, який відправив м'яч у порожні ворота.

"Барселона" провела в поточному сезоні вісім ігор і займає 10-те місце в таблиці Ла Ліги.

"Атлетіко" - "Барселона" - 1:0
Гол: Феррейра Карраско, 45+3

"Атлетіко": Хмара, Тріпп'єр, Савич, Хіменес, Ермосо, Льоренте (Коста, 73), Коке, Сауль, Феррейра Карраско (Феліпе, 90+1), Корреа (Кондогбіа, 84), Феліш (Лемар, 84)

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Піке (Дест, 62), Ленгле, Альба, Пьянич (Брайтвейт, 83), де Йонг, Дембеле, Мессі, Педрі (Коутіньйо, 57), Грізманн (Трінкан, 83)

Попередження: Коке, Феррейра Карраско, Савич, Хіменес

Цей матч став останнім для "Барселони" перед другим поєдинком з київським "Динамо" на виїзді в Лізі чемпіонів. Він відбудеться 24 листопада на НСК "Олімпійський".

Раніше повідомлялося про те, що ПСЖ націлений на підписання Мессі.