"Аякс" обіграв "Ювентус" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

"Аякс" обіграв "Ювентус" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів "Аякс" - головна сенсація турніру © uefa.com
Голландці зробили сенсацію.

У вівторок, 16 квітня, "Ювентус" приймав "Аякс" в рамках матчу-відповіді (перша гра - 1:1) 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і зазнав сенсаційної поразки з рахунком 1:2.

Господарі відкрили рахунок на 28-й хвилині, коли Кріштіану Роналду розстріляв ворота головою після подачі з кутового. Гості відповіли ще в першому таймі, коли ван де Беек точно пробив низом і зрівняв рахунок.

Після перерви голландці активізувалися в атаці і почали створювати моменти - кілька разів "Юве" рятував голкіпер Щесни. Однак на 67-й хвилині кутовий призвів до голу "Аякса" - де Лігт головою точно замкнув подачу з кутового.

У півфіналі "Аякс" зіграє з переможцем пари "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем".

"Ювентус" - "Аякс" - 1:2 (перший матч 1:1)
Голи: Роналду, 28 - ван де Беек, 34, де Лігт, 67

"Ювентус": Щесни - Де Шильо (Канселу, 64), Бонуччі, Ругані, Алекс Сандро - Джан, Пьяніч, Матюіді - Дібала (Кін, 46), Роналду, Бернардескі (Бентанкур, 81).

"Аякс": Онана - Велтман (Сінкгравен, 11, Магальян, 83), Блінд, де Лігт, Мазрауї - Ф. де Йонг, ван де Беек, Шене - Зієх, Тадіч, Нерес.

Попередження: Джан, Роналду.

"Ювентус" - "Аякс" 1:2: ключові моменти матчу.